Česká republika
 

Odeslání a vrácení

Informace o přepravě

1. Před zaplacením potvrďte prosím svou dodací adresu. Nejlepší je ponechat telefonní číslo pro kontaktování. Uveďte prosím platnou e-mailovou adresu a po zakoupení zkontrolujte e-maily, zda neobsahují aktualizované informace.

2. Položky jsou obvykle odeslány do 12 hodin po ověření platby (sobota a ne. A většina státních svátků je vyloučena).

3. Jakmile zásilku pošleme, pošleme vám sledovací číslo, jakmile bude dostupné. Doba přepravy zásilky obvykle trvá 3–5 pracovních dnů, v závislosti na cíli, svátcích a faktorech, které jsou mimo kontrolu Poštovní služby. Pokud dojde k malému zpoždění, získejte více trpělivosti.

Zásady vrácení peněz
1. Povolujeme úplnou refundaci pouze u položek, které mají problémy způsobené námi.

2. Pokud vratný obal neobsahuje veškeré příslušenství a součásti, s nimiž byl dodán, náklady na příslušenství a díly budou odečteny z celkové ceny produktu a mohou zaručovat pouze částečnou vrácení peněz.

3. Pokud z nějakého důvodu potřebujete změnit velikost, barvu nebo vrácení peněz je z důvodu "Na rozdíl", budou náklady na doručení odečteny z celkové ceny produktu.

Zásady vrácení
Vrácení nebo výměna jsou povoleny, pokud zákazník zakoupil produkt prostřednictvím webové stránky a to do 7 dnů od data přijetí. Pokud se potřebujete vrátit nebo vyměnit, kontaktujte nás.

Zboží musí být vráceno do 7 dnů od data přijetí - nepotřebné a musí obsahovat všechny původní obaly a štítky. Připíšeme vám váš původní způsob platby, vyjma poplatku za opětovné skladování / zpracování a vrácení. Za veškeré náklady na dopravu spojené s vrácením zboží odpovídá zákazník.
Všechny balíčky by měly být zasílány sledovatelnou metodou, jako je doručování pošty USA, potvrzení, UPS nebo Federal Express. Nejsme zodpovědní za balíčky ztracené během přepravy. Jakmile obdržíme váš návrat, vyčkejte prosím až 5 pracovních dnů, než dokončíte váš návrat nebo výměnu.

zpět